Pomáháme seniorům

Našimi častými zákazníci jsou také senioři, kterým rádi vycházíme vstříc se zařizováním veškerých detailů k úspěšnému a bezproblémovému provedení rekonstrukce. Tak jako u každého klienta vše začíná osobní schůzkou na místě realizace. Po odborné konzultaci a dohodě veškerých představ vypracuji cenovou nabídku a po odsouhlasení se dohodne garantovaný termín, za který realizaci rekonstrukce provedeme.

Velmi často se řeší v koupelně pro snadnější přístup a komfort odstranění vany a nainstalování sprchového koutu. Vstup do vany, která má standartně výšku 60 centimetrů je někdy velký problém, jen tuto překážku překonat a poté se zpět z vany dostat. Proto vřele doporučuji verzi výměny vany za sprchový kout.

Dále nabízíme bezplatnou dopravu do studia SIKO KOUPELNY, kde se pro inspiraci nachází spousta vystavených koupelen. A samozřejmě nejlepší je vše vidět na vlastní oči, protože obrázek dost často zkresluje například odstín obkladu.

Součástí našeho programu Pomáháme seniorům je bezplatná montáž veškerých doplňků a popřípadě i pevných nerezových madel speciálním uchycením pro bezpečnější pohyb v prostorách koupelny.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.č. 777 11 24 24 S. Drobek a nebo na email: dst24@tiscali.cz


 


 Kontakt

DROBEK-REKONSTRUKCE

72
STRAČOV
50314

+420.777112424